Alp Burak Ergün - Beton ve Beton Ekipmanları

Beton ve Beton Ekipmanları

Beton ve Beton Ekipmanları

"Beton ve Beton Ekipmanları" kitabında, Türkiye de hızla büyümekte olan inşaat sektörünün temel bileşeni betonun tarihsel gelişimi, taşınması, hazırlanması ve pompalanması, ekipmanların bakımlarına kadar bir çok teorik ve pratik bilgilere yer verilmektedir.Alp Burak Ergün Hakkında

Alp Burak Ergün

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Makine Mühendisliği lisans ve İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA yüksek lisans mezunu olan Alp Burak ERGÜN, ilk iş deneyimine Tatmak Makina A.Ş. firması ile başlar daha sonra şirketin Almanlara devirolmasından sonra Putzmeister A.Ş.'de Servis Mühendisliği pozisyonunda çalışır. 2009 yılında hazır beton sektörünün öncü firmalarından birine Teknik Müdür pozisyonuyla transfer olur. Temmuz 2011 yılına kadar hazır beton sektörünü her yönüyle tadan Ergün, Temmuz ayı itibariyle Tatmak-Karyer şirketler grubunda, CIFA Türkiye Servis Müdürü olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.

Fotoğraflar

Alp Burak Ergün

Bu kitabı satın almak için tıklayın. Bu kitabı satın almak için tıklayın. Bu kitabı satın almak için tıklayın. Bu kitabı satın almak için tıklayın.

Bülten için tıklayın. Kapak için tıklayın.