20 Yaşında Patron Olmak - Erdem Genç

20 Yaşında Patron Olmak

20 Yaşında Patron Olmak

“Henüz 25 yaşında ve 3 şirketin ortağı olan Erdem büyük bir girişimciliğiyle genç nesile örnek teşkil ediyor.” Başarılı Gençler Kitabı


“Zaman durup izlemek yerine katılıp eğlenme zamanı!” Hürriyet Daily News


“Erdem Genç eğlenerek servet kazanmanın sırrını çözmüş, “hobilerini paraya dönüştürmeyi başarmış” yeni nesil bir girişimci.” Taraf


“Erdem Genç, daha önce de birçok aletle müzik yaptıklarını ancak traktörle müzik yapmanın daha eğlenceli olduğu söyledi. Yaklaşık 400 bin TL'lik traktöre ellerindeki süpürge sopalarıyla vururken zarar vermemek için bazı sopalara pamuk sardıklarını ifade etti.” Hürriyet


“Erdem Genç, kurucu ortağı olduğu internet sitesi üzerinden kendini geliştirmek, aktiviteleri kaçırmamak ve kampüs gündemini yakalamak isteyenlere rehberlik yapıyor.” Türkiye


“Erdem Genç, çocukluğundan beri edebiyat ve müzik gibi çeşitli sanat dallarına ilgi duymuş, bu dallarla ilgili çeşitli çalışmalar gerçekleştirmiş, birçok dergiye katkıda bulunmuş bir genç.” Evrensel

 


Türkiye’nin en genç girişimcileri bu kitapta buluştu!
20 YAŞINDA PATRON OLMAK!

20’li yaşlarda kendi işini kurmak isteyenlere, nereden başlayacağını bilemeyenlere, iş fikri
olup da cesaret gösteremeyenlere rehber niteliği taşıyan Türkiye’nin en genç
girişimcilerinden biri tarafından yazılan ve Türkiye’nin en genç girişimcilerinin başarı
öykülerini de barındıran “20 Yaşında Patron Olmak” kitabı “Erdem Genç” imzasıyla
Kasım’11 tarihinde çıktı.

 

Erdem Genç Kimdir?

Türkiye’nin iş dünyasını en çok eğlendiren şirketi M3 Works’ün başında olan Erdem Genç’in, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları üyelikleri dışında edebiyat, müzik, fotoğraf alanlarında çalışmaları bulunmaktadır.


Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümleri mezunudur. Özyeğin Üniversitesi’nde Türkiye’de ilk defa bu sene açılan Girişimcilik Yüksek Lisans bölümü burslu öğrencisi olan Erdem Genç, Boğaziçi Üniversitesi SEM ve Boogy Event işbirliğiyle düzenlenen Etkinlik ve Eğlence Sektörü’nde Pazarlama Yönetimi sertifika programına katılmış, Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF onaylı Profesyonel Koçluk eğitimlerini tamamlamıştır.


Şirketlere takım çalışması ve motivasyon atölyeleri düzenleyen M3 Works Kurumsal Organizasyon ve Park Kitap Yayıncılık Hizmetleri şirketleri kurucusudur. Ayrıca edebiyat, müzik ve fotoğraf gibi uğraşları bulunan Genç’in “20 Yaşında Patron Olmak” ve “Debut” adlarında iki kitabı bulunmaktadır. İstanbul doğumlu olup baba tarafından Çanakkaleli, anne tarafından İzmirli olmaktan gurur duymaktadır.


1999-2004 arası Metal Monster dergisi editörlüğü yapmış, 2006-2010 Yılları arasında Üniaktivite ‘de Yönetici Ortaklık görevinde bulunmuştur. Campus TV’de program yapmış, Köprüaltı, Şebek, Dream ve Fortune dergilerinde yazmış olup Alternatif Süreç gazetesi ve bloglarında halen yazmaktadır. Soul Shred’le 2003, Karma ile 2009 tarihli olmak üzere vokalist olarak kayıtları bulunmakta, M3 Ritm Atölyesi ile 2006′dan beri perküsyon çalmaktadır. 3. İfsak Genç Fotoğrafçılar Festivali, Modern Face Of Istanbul gibi birçok sergide yeralmış, sırasıyla İzzet Keribar, 3. Kingston & Fotoğraf Dergisi ve 4. Kingston & Fotoğraf Dergisi yarışmalarından ödüllü bir amatör fotoğrafçıdır.


2006 Yılı JCI İstanbul “İlk 15 JC” Proje Direktörü, Young Ceo Club 2010-2011 Dönemi Üye İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, Nişantaşı Leo Kulübü 2009-2010 Dönemi Başkanı olan Erdem Genç, 2011-2012 ve 2012-2013 Dönemleri Nişantaşı Lions Kulübü Başkanı, 2012-2013 JCI Bahçeşehir Başkan Yardımcısı, TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Genç Girişimciler Kurulu ve YTÜMed üyesidir.


Yüzün üzerinde üniversite, lise ve sivil toplum kuruluşunda “Girişimcilik” ve “Takım Çalışması” konulu seminerler veren Erdem Genç’in TÜGİAD, Boğaziçi Üniversitesi, Startup Weekend, JCI, Lions, Peryön, Eduplus gibi çeşitli kurumlardan ödülleri bulunmaktadır.


 

Üniversiteli Girişimci Adaylarına Başarı Stratejileri

Başarılı Gençler

Gençlere henüz öğrenciyken alternatif bir girişimcilik kariyeri sunan, Türkiye’nin en çok eğlendiren şirketinin başındaki Erdem Genç, henüz yirmili yaşlarda olmasına rağmen kendi başarı öyküsünden yola çıkarak öğrendiği doğruları sıcağı sıcağına okurlarına aktarıyor. Günümüz Türkiye’si şartlarında “Türkiye şartlarında bu işler yapılamaz” diyenlere “asıl böylesine güzel bir ülkede fırsatlar bitmez” diyor. Başarı öyküsünde henüz 25 yaşında nasıl üç şirketin sahibi olduğunu, bunu yaparken de aile, toplum, sosyal sorumluluklar gibi değerlerden de vazgeçilmesi gerekmediğini samimiyetle anlatıyor. 

Önsöz’den (Ömer Nart – Young Ceo Club Başkanı)

“Bir pop yıldızı, sahne sanatçısı ya da sporcu olmadan ve onların da yaptığı işi yaparak, yani eğlenerek para kazanan tek adam! Tabii ki sevgili dostum ve yol arkadaşım Erdem Genç’ten bahsediyorum. Sıra dışı öyküsüyle Malcolm Gladwell’in deyimiyle gerçek bir Outlier! Gençler için sıra dışı bir rol model!


Ve her şeyden önce o çılgın ve usanmaz bir seri girişimci!


Eğlendirerek öğretmek (edutainment) kavramının Türkiye’deki tek temsilcisi!


Sadece girişimciliğiyle değil yazarlığıyla da göz dolduruyor ve bildiklerini paylaşmaktan çekinmiyor. “20 Yaşında Patron Olmak” kitabı günümüzde girişimciliği sorgulama, anlama ve anlamlandırma adına gençler için bir ilham kaynağı niteliğinde.


Umutlarımızı yitirdiğimizde küllerimizden yeniden nasıl kendimizi inşa etmemiz gerektiğini çarpıcı bir dille öyküleyerek kitapta anlatmış.”Yazar Adı : Erdem Genç

Türü : Kişisel Gelişim

Sayfa : 216 sayfa

ISBN : 978-605-60749-1-2

Fiyatı : 15 TL

Yayın Yönetmeni : Sedat Demir

Kapak Fotoğrafı : Gökçe Yağmur

Dağıtım : Yeditepe Yayın Dağıtım 528 47 53


   

20 YAŞINDA PATRON OLMAK / ERDEM GENÇ

KİŞİSEL GELİŞİM

Park Kitap / Kişisel Gelişim Dizisi 03

216 Sayfa, 15 TL

Yeni Basım Tarihi Kasım 2013


 

Basın haberleri için tıklayınız.Yüksek çözünürlükte fotoğraflar ve kitap görseli içeren basın kiti için tıklayınız.

Erdem Genç

Bu kitabı satın almak için tıklayın. Bu kitabı satın almak için tıklayın. Bu kitabı satın almak için tıklayın. Bu kitabı satın almak için tıklayın.
Bu kitabı satın almak için tıklayın. Bu kitabı satın almak için tıklayın.

Bülten için tıklayın.Basın kiti için tıklayın.Kapak için tıklayın.