Başarılı ve Mutlu İnsan Yetiştirme Sanatı - Gülşah Altuntecim Çağatay

Başarılı ve Mutlu İnsan Yetiştirme Sanatı

Başarılı ve Mutlu İnsan Yetiştirme Sanatı

GÜLŞAH ALTUNTECİM ÇAĞATAY’IN SES GETİRECEK KİTABI: “BAŞARILI VE MUTLU İNSAN YETİŞTİRME SANATI”


“Ünlü simalardan öneriler, liderlik ve başarı sırları, eğitim yöntemleri”


Türkiye’nin en başarılı insanlarının çocuklarını yetiştiren ve tüm annelere, babalara ve gençlere yol gösteren Gülşah Altuntecim Çağatay’ın bu kitabı size ilham verecek.

Basketbolun dev adamı Hidayet Türkoğlu’ndan, şair ve yazar Sunay Akın’a, iletişim duayeni Prof. Dr. Nükhet Güz’den, Pepee’nin yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç’e, ünlü düşünür ve danışman Ahmet Durul’dan, AKUT’un kurucusu ve Everest’e tırmanan ilk Türk Nasuh Mahruki’ye, geleceği şekillendiren vizyon sahibi yönetici Ufuk Tarhan’dan, televizyon programcısı Emre Tilev’e kadar konusunda uzman olan ve başarıları Türkiye’yi aşmış 20’den fazla önemli isim, size her biri ayrı başlıklarda, başarılı ve mutlu bir insan yetiştirme konusunda tavsiyelerde bulunacaklar, bilgi ve deneyimlerini paylaşacaklar.

Gülşah Altuntecim Çağatay Kimdir?

Yabancı Diller Öğretmeni, Öğrenci Koçu ve Yazar.Çeşitli branşlarda ve farklı renklerde öğrencilerine en son yöntem ve kuramlarla çocuklara ve gençlere eğitimler vermenin yanı sıra, ebeveynlere de ‘Koçluk’ çalışmaları yapmaktadır.Gülşah Altuntecim Çağatay, Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi, Yabancı Diller Eğitim Fakültesi, Fransızca Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. SCU’da Sosyal Psikoloji üzerine yüksek lisans yapmaktadır.

Gülşah Altuntecim Çağatay

Bu kitabı satın almak için tıklayın. Bu kitabı satın almak için tıklayın. Bu kitabı satın almak için tıklayın.

Bülten için tıklayın. Kapak için tıklayın.