Profesyonel Koçluk - Nuri Murat Avcı-Umut Ahmet Tarakcı

Profesyonel Koçluk

Profesyonel Koçluk

Profesyonel Koç olmak ister misiniz?


Koçluğun tüm detaylarını bulacağınız bu kitapla siz de Profesyonel Koçluk yolculuğuna çıkabilirsiniz!


Uluslararası Koçluk Federasyonu'nun onayladığı ilk yerel program, Profesyonel Koçluk Eğitiminin kitabı raflarda yerini aldı. Profesyonel Koçluğun ilk temsilcilerinden House of Human kurucuları tarafından yazıldı. Yurtdışında yayınlanan kitapların çevirilerinin aksine Türk toplumu ve karakteristiklerinin göz önüne alındığı, Türkiye'den gerçek örneklerle zenginleştirilmiş anlatımıyla; bireyde özellikle bilişsel ve davranışsal değişimi hedefleyen yöntemleriyle, alanında ve önemli bir kaynak olma özelliği taşıyor.

TÜRKİYE'DE KOÇLUK ALANINDA YAZILMIŞ EN KAPSAMLI KİTAP

Profesyonel Koçluk (Temelden Ustalığa)

Yöneticilerin ve Liderlerin tercih ettiği Koçlar'dan Umut Ahmet TARAKCI ve Nuri Murat AVCI tarafından Türkiye'deki önemli bir boşluğu doldurmak amacıyla kaleme alınan Profesyonel Koçluk (Temelden Ustalığa) isimli kitabın ikinci baskısı Park Kitap tarafından yayımlanmıştır.

Mevlana ve Şems Dostluğunun Yirmibirinci Yüzyıldaki Temsilcilerinden Önemli Bir Eser

Özel yaşamdaki 30 yıllık dostluklarını iş yaşamında da başarıyla devam ettiren Umut ve Murat, International Coach Federation (ICF) ve Association for Coaching (AC) tarafından onaylı koçluk eğitimleriyle Türkiye'de ülke dinamiklerine ve yerel kültüre uygun, küresel bilgiyle donatılımış profesyoneller yetiştiren koçluk okulu House of Human'ın kurucu ortakları.

Bu dostlukları ile bile koçluk kültürünü içselleştirdikleri her hallerinden belli.

Koçluk becerileri sayesinde yaşamla mücadeleden yönetmeye geçmeyi başarmış bu iki dost, yıllar önce kendilerinin koç olma yolculuğunda karşılaştıkları en önemli problemlerinden biri olan yerel kültüre uygun kaynak sıkıntısını gidermeye katkı sağlamak amacıyla kendi koçluk tecrübelerinden yola çıkarak bu kitabı hazırladıklarını dile getirdiler.

Nuri Murat Avcı - Umut Ahmet Tarakcı

Bu kitabı satın almak için tıklayın. Bu kitabı satın almak için tıklayın. Bu kitabı satın almak için tıklayın. Bu kitabı satın almak için tıklayın.

Bülten için tıklayın. Kapak için tıklayın.